Kombi Servis Hizmeti

Tüm Marka ve Model Kombi Servis Hizmeti Sunuyoruz.

Kombi servisi ne diye soracak olursanız genel olarak arızalanan bozulan kombilerinizin yapılma işleminin geneline denir. Bu işlem genelde müşterinin evinde olur arıza çok büyükse yetkili servise imkanlarının daha fazla olduğu yere geçilir.

Servis işleminde sadece kombinin mekanik sorunları değil diğer sorunları da çözülür. Düğme,kapak,tuş vs.. gibi. Servislerimizin yaptığı işler;  onarım, bakım ve montajdır.Biz uzman ekibimizle sürekli destek olmaya hazırız. Ayrıca ürünlerimizin garantileri kapsamında oluşan sorunlar servis işleminiz ücretsizdir. 

Kombinizin servise gelmesi için mutlaka bolması gerekmiyor. Eğer ki periyodik bakım zamanı gelmişse bu da servis işlemi içine girer. Bizde tam bu noktada işimizin arkasındayız. Garanti kapsamındaki ürünlerimizin servis zamanlarında sizi bilgilendirip destek oluyoruz. Diğer türlü petek temizleme işlemi de servis işlemi işine girer. Kısacası kombiye dair her iş servis işi kapsamına girer.

Sistem kombi servisi olarak değişen kombi parçalarımızda 1 yıl garanti vermekteyiz.Çalışanlarımız müşterilemiz ile en hat safada ilgilenerek onların memnuniyetini hedefler. Sizleri mutlu edebilmek için 7/24 sizlere servis hizmeti vermekteyiz. Çalışanlarımız alanlarında profesyonel kişilerdir.

Hizmetlerimiz