Brülor Kazan Sistemleri

Alanında Uzman Ekibimizle Kurumsal Çözümler Sunuyoruz.

Kombilerin ısıtamayacağı kadar büyük konutlar ve işyerlerinde kullanılan bazıları devasa boyutlara sahip doğalgaz ve ya katı yakıtla çalışan kazan sistemleri cüssesi büyük olduğu kadar yüksek yakıt yakma oranınada sahiptir. Sistem Teknik Servis  sizlerin kullandığı kazan sistemlerine kazan bakım,kazan arıza ve çözümleri desteği vermekteyiz.

7/24 çalışan teknik servis ekiplerimiz size kayıt bıraktığınız andan itibaren en kısa sürede çözüm bulacaklardır. Üflemeli kazan ve atmosferik kazan sistemlerinin tümüne periyodik genel bakım yapmaktayız.

 

Isıtma ve sıcak su temin etmekte kullanılan ve kazanlara monte bir şekilde bağımsız olarak çalışan üflemeli brülör sistemleri teknik servisi. Ereğli - Alaplı - Akçakoca  brülör servisi brülörlerinizde çıkan her türlü arızada sizlere yardımcı oluyor. Flanş,ateşleme elektrodu,beyin otomatiği,brülör fan tamiri ve brülör kazan kart tamiri hizmeti bizlerde mevcut olup size hızlı güleryüzlü teknisyenlerimizle servis desteği vermekten memnuniyet duyarız.Kazan kart tamiri ve değişen tüm brülör yedek parçalar bir yıl firma garantisi altındadır.Arayın online size yardımcı olalım.

Hizmetlerimiz